۱۰ تا از خطرناک ترین نژاد های سگ در دنیا+فیلم 10 سگ وحشی برتر جهان را در این ویدیو ببینید

  • ده سگ وحشی برتر جهان:

ویدیو های جالب بیشتر را در اینجا ببینید

۱۰) bulldog: امریکایی که حضورش در کشور های اروپایی و سنگاپور ممنوع این نژاد از جنوب ایالات متحده آمده و از آن در زمین های کشاورزی و برای شکار گرازهای وحشی استفاده می شده.این سگ به جهت تحمل درد معروف است.
۹) Bandog: بنداگ بر گرفته از نژاد پیت بول امریکایی که بعضی وقتها با ماستیف ترکیب شده و حضورش در بیشتر کشورها ممنوع است.
۸) neopolitan mastiff: یک نژاد ایتالیایی است که برای نگهبانی مناسب می باشد و ورودش در بعضی از کشورها منوط به داشتن گواهی سلامت روان است.
۷) گرگی یا wolfdog: ترکیب گرگ و ژرمن شپرد که به گرگی چکسلاواکی معروف است. معمولا باید دور از بچه ها باشد زیرا ممکن است کودک را به عنوان شکار پندارد.
۶) boerboel: یک سگ آفریقایی است که برای کشاورزی تربیت می شود.
۵) dogoargentino: معروف به ماستیف آرژانتینی که ورودش به پرتغال و استرالیا به دلیل خطرناک بودنش ممنوع می باشد.
۴) perrro de presa carario: یک سگ جنگ جو و بسیار خطرناک که به ماستیف قناری (از جزایر قناری) معروف است.
۳) fila brasileiro: سگ خودسر که کمتر به حرف های صاحبش گوش می کند.
۲) tosa lnu: معروف به ماستیف ژاپنی که در اصل برای جنگیدن با سگهای دیگر پرورش داده شده است.
۱) american pitbull terrier: خیلی از کشورها به سگ وحشی معروف است به طوریکه اگر به درستی آموزش نبیند میتواند بسیار خطرناک باشد.

9 دیدگاه ها

  1. هر موجودی از شیر و ببرو خرس و … گرفته تا مورچه تا وقتی که ماریس نداشته باشی آرومه ولی وقتی ازیتش کنی خرگوشک باشه بهت حمله می کنه . حیوانات گوشتخوار برای این که گرسنه نمونن شکار می‌کنن و وقتی که سیر باشن خیلی هم مهربون و دوست داشتنی حتی چیتا و خرس قطبی و… سگ ها کلاً موجودات باهوش و وفایی هستند و اگر که به فردی حمله میکنن دلیلی داره اولندش باید یه سگ خیلی بزرگ و گشنه باشه که بخواد به یه آدم از سر گرسنگی حمله کنه یا باید احساس خطر نسبت به خودش خوانوادش و یا دوستانش بکنه که بیشتر انسان هستند یا این که کسی سگ آزاری بکنه که اعسابش خورد بشه و حمله کنه . خیلی هم کم پیش میاد که سگی آدمی رو بکشه . خیلی وقت ها هم به نوع طربیت سگ بستگی داره بعضی وقتا سگ ها به اشتباه طوری از تولگی تربیت میشن که هر آدمی که می بینم بهش حمله کنن . پس اگر هر سگی از هر نژادی انسانی رو بکشه و یا به اون آسیب بزنه تق

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید