فوتبالیستهای تیم ملی با دختران بد حجاب/عکس

علیرضا حقیقی-kholasenet.ir

انتشار تصاویر منشوری تعدادی از ملی پوشان بعد از اتمام  بازی در شبکه های اجتماعی، نشان داد که ظاهرا بعضی ها هنوز به آن اندازه از بلوغ فکری و حرفه ای‎گری نرسیده اند که تیم ملی را از حاشیه ها دور نگه دارند.

اخیرا تصاویری از ملی پوشان کشورمان در فضای مجازی منتشر شده که البته تاریخ آن به جام ملت های سال ۲۰۱۵ (۱۳۹۴) بر می گردد. فوتبالیست های تیم ملی کشورمان در حالی کنار هواداران خود به راحتی ژست گرفته اند که ظاهرا یادشان رفته هوای داغ و سوزان استرالیا بر پوشش هواداران تاثیر گذاشته و از عرف خارج کرده است.

علیرضا حقیقی دروازه بان ثابت تیم ملی در آن مقطع که البته طرفداران فراوانی هم به ویژه در بین دخترهای جوان پیدا کرده بود، در تصویر اول کنار یک طرفدار جوان دیده می شود. همانطور که اشاره شد، حقیقی در آن مقطع محبوبیت فراوانی در بین طرفداران پیدا کرده و حتی درجام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به عنوان جذاب ترین فوتبالیست از دید هواداران نیز انتخاب شده بود.

گلر ذخیره تیم ملی در سرزمین کانگوروها یعنی محسن فروزان اما از همان ابتدا به عنوان یک فوتبالیست پرحاشیه شناخته می شد. کما اینکه همین چندی پیش هم به علت آن چه در برخی رسانه ها به عنوان مشارکت در فعالیت های شرط بندی عنوان می شد، در سوی کمیته اخلاق فدراسون فوتبال حاضر و به ارائه توضیح پرداخت.

کریم انصاریفر یا به قول خود فوتبالی ها ساوالان نیز تقریبا از بازیکنان پر سر و صدای فوتبال کشورمان به شمار می رود. انصاریفرد که تقریبا ۲ سال پیش هم ازدواجش با دختر میلیاردر مشهور یونانی-آمریکایی بسیار خبر ساز شده بود، در این تصویر کنار  هوادار جوان خود دیده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید