واکنش تند دختر سردار سلیمانی به ماجرای دختر آبی و صبا کمالی

واکنش دختر سردار کمالی به ماجرای دختر آبی و صحبتهای صبا کمالی-kholasenet.ir

زینب سلیمانی دختر سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انتشار استوری در صفحه اینستاگرام خود، به هتاکی صباکمالی بازیگر سینما و تلویزیون به ساحت مقدس امام حسین(ع) و ماجرای دختر آبی، واکنش تندی نشان داد.

دختر سردار سلیمانی در استوری اینستاگرام خود نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

اتفاقات این چند روز اخیر را شنیدم و دنبال کردم …

متوجه شدم اول که سعی شد با استفاده از خبر خودکشی یک دختر، توجه مردم از عزاداری برای امام حسین(ع) پرت شود. یک عده ساده لوح، بازیچه شدند تا افکار عمومی نسبت به نظام و قوانین این مملکت بدبین شود.

کاری به همه این‌ها نداریم چون همه می‌دانیم که مردم ما بصیرت دارند و با حرف‌های چرند هر مزدوری از امام حسین(ع) و عزاداری سیدالشهدا دست نخواهند کشید.

اما؛ روی صحبتم با شما خانوم به ظاهر محترم و در اصل مثلا بازیگر است که اصلا تا به امروز (که با بی‌غیرتی تمام به سرور و سالار شهیدان و مظلوم کربلا توهین کردید) اسمی از شما جایی نشنیده بودم. وقتی نوشته شما را خواندم به مظلومیت سیدالشهدا پی بردم.

در ابتدا به شما می‌گویم که شما کمتر از آن هستید که درباره شخصیت عظیمی چون اباعبدالله(ع)؛ کسی که هزار و چهارصد سال است از هر دینی(چه مسلمان چه مسیحی چه ارمنی و چه کسی که دین ندارد امام حسینِ فاطمه(س) را می‌شناسد و در غمش سیاه‌پوش و عزادار می‌شود) اهانت بکنید! این راه امام حسین(ع) راه عزت است، راه کرامت و انسانیت است و در طول تاریخ هر قلدری چون رضاخان هم نتوانسته این نام را از قلب‌ها بزداید.

حسینی که گاندی رهبر آزادی‌بخش هند اوراناجی بشریت می‌داند و جرج جرداق مسیحی می‌گوید: “اگر مسیحیت یک حسین داشت، جهان جهان مسیحیت را می‌توانست متحول کند.”

ثانیا؛ شما اگر نیاز به دیده شدن و مطرح شدن دارید، چرا پای اعتقادات و خط قرمز محبین اهل بیت را وسط می‌کشید؟! خواندم و نوشتید که مظلوم‌تر از اباعبدالله، دختر آبی است!!!! از این قسمت حرفتان فهمیدم که شما نه تنها اصلا درک و فهمی نسبت به واقعه کربلا و امام حسین(ع) و اهل بیتش ندارید بلکه هدف شما از انتشار این مطلب چیز دیگری است!

ثالثا؛ تمام این عزاداری‌ها و مجالس و گریه‌ها از برکت خون سیدالشهداست که بعد از گذشت این همه سال، مدافعان حریم آل الله هم برای دفاع از اهل بیت امام حسین جان خود را فدای حرم حضرت زینب(س) می‌کنند.

در پایان؛ توصیه‌ام این است که سکوت کنید و اعتقادات پوچ خود را در ذهن محدود خود نگه دارید و همانطور که نوشتید در کنج خانه خود با امام حسین(ع) صحبت کنید نه بلند بلند!

10 دیدگاه ها

 1. در مطلب خانم کمالی توهینی دیده نشد درد دلی بود از سر خشم و انزجار که در دل بسیاری از مردم وجود دارد و صد البته باعثش نیز مجموعه ی حاکمیت است وگرنه دامان امام حسین و سایر ائمه بلندتر و پاک تر از آن است که گردی برآن بنشیند اگر گردی هست محصول دین فروشانی است که به نام حسین دنیا آباد کرده اند

  • جالبه هر کی توان کنترل خودش و نداره اهانت می کنه به امام حسین.
   عصبانی که هستید برید یقه اونی را بگیرید که بهتون وعده سر خرمن داده و بعد از شش سال هیچ غلطی نکرده.
   حداقل وقتی توقع دارید به عقاید باطلتون احترام گذاشته بشه، اول از خودتون شروع کنید و به عقاید دیگران احترام بگزارید.

 2. حتما قصه ی موسی و شبان را شنیدید، نوع کلام خانم صبا کمالی یک نوع درد دل بود به زبان آمیانه اون هم از نوع مستأصل و خسته از وضعیت موجود هرچند بابت همون هم عذر خواهی کرد
  و اما راجع به دختر آبی چرا میخواهید این فاجعه رو کوچک جلوه بدید و طبق معمول ربط بدید به موج سواری دشمن و عوامل ساده لوح داخلی ، به خاطر بی توجهی مسئولین به آزادی های مشروع زنان این اتفاق ناگوار افتاده ، مردم ما بصیرت دارند ولی بعضی ها فکر میکنند فقط خودشون دارن ،احمق ترین مردم اونیه که مردم رو احمق فرض می‌کنه

 3. دختر آبی و صبا کمالی هیچ یک آقا زاده نیستند اما شما خواهرم! آقازاده ای! و اگر آقازاده نبودی نمی توانستی براحتی به یک نفر که به فرض اشتباه هم کرده باشد توهین کنی! یادت باشد او هم و همه هم، مرید و دل سپرده امام حسین هستند اما دل امام حسین هم خون است از کسانی که حسین را ارث خود کرده اند! باور نمی کنی؟ تاریخ اسلام را بخوان و نظرات شهید مطهری را که حتما پدر محترمتان ایشان را قبول دارند در مورد تحریفات عاشورا و دین ببین! خواهی دید که حضرت ایشان در مورد تحریفات نهضت حسینی و از همه مهم تر روحانیت، حرف هایی زده که هر کس امروز بزند، سرش را توسط داعشی های شیعی به باد داده است! عزت شما و پدر بزرگوارتان مستدام!

  • آقازاده هست یا نیست ربطی به این ندارد که این بازیگر دست چندم به امام حسین علیه السلام توهین کند. توهین کننده به امام عزیزمان به شدیدترین وجه باید تنبیه بشه تا امثال این احمق دیگه از این غلط ها نکنند

 4. آقا محسن عزیز سلام مانده که انسان چه عقیده ای داشته باشد و چقدر جایگاه امام و غیر امام را بشناسد و درک کند و چگونه با او سخن بگوید. مطالب این خانم بازیگر توهین نیست؟ جایگاه یک دختر خانمی که بدلیل جهالت و غفلت در دام سیاست بازان اجنبی پرست افتاده با امام معصوم یکی است؟ بهتر است جدای از اعتقادات اگر می خواهیم نظر بدهیم خدا و پیغمبر را در نظر بگیریم وبا انصاف اظهار نظر کنیم و به سوی اجنبی ه و اجنبی پرستان غلط نخوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید